13 Mart 2018

Biz Kimiz?

Delphi Reklam Matbaa Baskı Tasarım Kreatif Dizayn Ofisi

Delphi Reklam Matbaa ve Tanıtım Hizmetleri;

2010 yılında ki kuruluşundan itibaren özgün çizim ve yüksek kaliteli malzeme ile siz değerli çözüm ortaklarımıza en kaliteliyi en uygun ücretler ile getirmeyi kendisine ilke edinmiştir. Firmamız  kurulduğu günden bugüne başta Ankara ilimiz olmak üzere birçok ilimize ve yurt dışına grafik tasarım, logo çizimi, matbaa ve baskı ürünleri, promosyon malzemeleri göndererek kendisini kanıtlamıştır. Aynı zaman da Ankara ilimizde ki bir çok devlet kurumuna da iş yaparak kendi kalitesini ve firma gücünü sektörde kanıtlamıştır.

Firmamızın rakiplerinden ayrılan en önemli yönü kaliteden asla hiç bir zaman ödün vermemesi olarak tanımlayabiliriz. Kullanıdığımız ham madde ( kağıt, selefon, uygulama, pleksiglass, krom vb. ) ürünler başta olmak üzere birinci sınıf malzemeler kullanılmaktadır. Kendi bünyemizde bulunan Heidelberg Speedmaster ve Heidelberg Quickmaster marka makinalarımızla en yüksek çözünürlükte ki baskıları sizlerin kullanımına sunmaktayız.

Firmamız Ankara ili ve Tüm Türkiye çapında Logo ve marka tasarımı, kurumsal baskı tasarımları, matbaa ve baskı çizimleri, 3D Max çizim, modelleme ve görselleştirme, Web tasarımı, E ticaret Web Site Yazılımları, matbaa ve baskı çözümlerinde ( kartvizit, zarf, dosya, bloknot, antetli kağıt, fatura baskısı, form, torba zarf, kaşe vb. ). Bunların yanında dijital baskı çözümlerinde yani ofset baskıda ki adet sınırlaması olmadan aynı kalite ve görsellikte baskı çözümlerimizde mevcuttur. Aynı zamanda da kutu harf tabela, vinil tabela, cam uygulama, one way vision cam uygulama, iç mekan logo duvar uyglamaları, pleksiglass kuru harf ışıklı ve ışıksız uygulamalarda bir çok uygulama ile referanslarımızla sizlerin hizmetinde olmaktan onur duymaktayız.

kartvizit, oval kesim kartvizit, laklı kartvizit, özel kesim kartvizit, vip kartvizit, sıvama kartvizit, ankara, kartvizit, baskısı, uygun fiyatlı kartvizit baskısı (24)
şeffaf kartvizit, vip kartvizit, uygun fiyatlı şeffaf kartvizit baskısı, laminasyonlu şeffaf kartvizit (10)
maybesan katalog görsel