21 Mart 2018

Kartvizit Basımı

Kartvizit denince akla ilk önce isim telefon ve numara yazılı bir kağıt gelsede, Kartvizit; basılı olan firmanın kimliğinde ki fotoğraftır aslında. Nasıl çekilen fotoğraflarda güzel olabilmek için poz veriyorsak kartvizitimizin kalitesi de bizi o kadar kaliteli gösterecektir.

Kartvizitlerde kağıt kalitesi, lak uygulaması özel veya oval kesimi sıvama özelliği yada şeffaf kartvizit olması farklılıklarınızı yansıtacak ve müşterilerinizin önünde bir adım öne geçeceksiniz. Kartvizit Baskısında kabartma laklı, özel ya da oval kesimli, şeffaf kartvizit, plastik mat kartvizit, kısmi laklı kartvizitler, özel yapım kağıda baskılı altın yada gümüş varaklı kartvizitler. Ya da özel tuval kağıtlara altın, gümüş veya bronz yaldız boya baskılı farklı bir çok çeşit kartvizit seçeneği ile Ankara ve Türkiye’de bulunabilecek nadir firmalardanız.

Asla olmaz diye birşey olmaz felsefesi ile akla gelen bir çok çeşit ürünü ortaya koyarak siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaya çalışmaktayız.

kartvizit, oval kesim kartvizit, laklı kartvizit, özel kesim kartvizit, vip kartvizit, sıvama kartvizit, ankara, kartvizit, baskısı, uygun fiyatlı kartvizit baskısı (14)
kartvizit, oval kesim kartvizit, laklı kartvizit, özel kesim kartvizit, vip kartvizit, sıvama kartvizit, ankara, kartvizit, baskısı, uygun fiyatlı kartvizit baskısı (10)

Kartvizitlerimiz ofset baskı da 300gr/m2 parlak kuşe kağıt, 350gr/m2 mat kuşe kağıt, 400 gr mat kuşe kağıt, 700gr/m2 kuşe sıvama, 860gr/m2 amerikan bristol sıvamalı kağıda basılabilmektedir. Ayrıca tuval fantazi kağıt grubunda ise; 270gr/m2 den başlayarak 600gr/m2′ ye kadar ağırlıklara ulaşan kağıt seçeneklerimiz mevcuttur. Bunlara mukabil 300gr/m2 formüla yani parlak kraf kağıtlar ile de baskı yapabilmekteyiz. Kullandığımız kağıtlarımızın hepsi geri dönüşümlü çevreye duyarlı olarak üretilmektedir. FSC çevre koruma sertifikasına sahiptir. Kullanmış olduğumuz plastik kart grupları ise 360micron dan başlayarak 760micron’a kadar ulaşan ağırlıkta baskı yapabilme kapasitesine sahibiz.