21 Mart 2018

Oval ve Özel Kesim Kartvizit

Kartvizit çeşitleri içerisinde olan özel kesimli ve oval kesimli kartvizitler, diğer baskılı kartvizitler içerisinde daha fazla dikkat çekmekle beraber kalite olarak da göze çarpmaktadır. Kartvizitler daha evvelde belirttiğimiz üzere farklı tasarımlı ve farklı baskılı kabartma laklı özel ve oval kesimli olarak da yapılarak daha farklı bir görüntüde olabilmektedir.

Kartvizitlerinizin oval kesimli olarak da yapılması farklı görünmenize sebep olacaktır. Oval kesimli kartları genel itibari ile devlet kurumları, hukuk büroları ve avukatlar, danışmanlık firmaları ve inşaat firmaları tercih etmektedir. Özel kesimli kartları ise genel itibari ile reklam firmaları, mimarlık firmaları ve farklı sektörlere mensup firma ve kişiler tercih etmektedir.

kartvizit, oval kesim kartvizit, laklı kartvizit, özel kesim kartvizit, vip kartvizit, sıvama kartvizit, ankara, kartvizit, baskısı, uygun fiyatlı kartvizit baskısı (33)
kartvizit, oval kesim kartvizit, laklı kartvizit, özel kesim kartvizit, vip kartvizit, sıvama kartvizit, ankara, kartvizit, baskısı, uygun fiyatlı kartvizit baskısı (23)