21 Mart 2018

Özel Üretim Kartvizit Basımı

vip kartvizit, farklı kartvizit çeşitleri, modelleri, uygun fiyatlı farklı kartvizitler, özel kartvzit yapımı, farklı kartvizit ankara, özel üretim kaliteli kartvizit, özel tasarım kartvizit
vip kartvizit, farklı kartvizit çeşitleri, modelleri, uygun fiyatlı farklı kartvizitler, özel kartvzit yapımı, farklı kartvizit ankara, özel üretim kaliteli kartvizit, özel tasarım kartvizit (3)
vip kartvizit, farklı kartvizit çeşitleri, modelleri, uygun fiyatlı farklı kartvizitler, özel kartvzit yapımı, farklı kartvizit ankara, özel üretim kaliteli kartvizit, özel tasarım kartvizit (2)

Karvizit baskısı daha önceki bölümlerimizde de anlattığımız gibi firmanızı, sizi ve iş kolunuzu en iyi yansıtan ürünlerden birincisidir. Kartvizitinize verdiğiniz değer sizlerin işinize ve kendinize verdiğiniz değeri müşterilerinize direkt yansıtır. O sebeptendir ki kaliteli ve farklı bir kartvizit sahibi olmak sizleri müşterilerinizin gözünde farklı ve aklıda kalıcı bir noktaya getirecektir.

 

Neden Farklı Kartvizit Sahibi Olmalıyım?

Kendinizi ziyarete gelen hizmet aldığınız bir firmayı gözünüzün önüne getirin katını aldıktan sonra kartvizitliğinizi açtığınızda genelde tasarımlar ve görüntüler çoğunlukla birbirine benzediği için ayırt etme zorluğu çekmekteyiz ancak örnek vermek gerekirse şeffaf kartviziti olan bir firma varsa arada direkt fark edilir neden? çünkü insan gözü farklı olanı ilk ayırma özeliğine sahiptir.

Nasıl Değişik Kartvizit Yaptırabilirim?

  • Kabartma Lak Uygulamalı Kartlar
  • Fantazi Kağıt Baskılı Kartvizitler
  • Tuval Kartvizit Baskılı Kartlar
  • Varak Yaldız Uygulamalı Kartvizitler
  • Şeffaf Kartvizitler
  • Özel Kesim Kartvizitler
  • Klişe Baskılı Gofreli ya da Ters Gofreli Kartvizitler
  • Sıvama Kontras Renkli Kağıt Kartvizitler

gibi bir çok örnek sıralayabiliriz.

VİP Kartvizit Örneklerini Nerenden Görebilirim?

Firmamız yapılamaz olmaz denilen bir çok tip kartvizit şekli baskısı ve yapımını uyguladığı için sizleri de kahve içmeye ve tanışmaya ofisimize bekleriz bu süre zarfında sizlerle de değişik kartvizit örneklerini görerek sizlerinde aklıda kalıcılığınız arttırmaktan memnuniyet duyarız.