21 Mart 2018

Şeffaf Kartvizit Basımı

Şeffaf Kartvizitler yeni nesil kartvizitler arasında giderek popüler olmaktadır. Şeffaf kartvizitlerimizi 500 mikron kalinlıkta orjinal buzlu şeffaf plastik malzemeye baskısını yapmaktayız. Şeffaf Kartvizitleri özellik olarak yazıları silinmemekte, malzeme olarak kırılmamakta. Kullandığımız UV baskı teknolojisinin kalitesinden dolayı parlaksı görünümü istenilen zamanda beyaz zemin baskısı ile farklı ve çekici bir görünüme sahiptir. Şeffaf kartvizitlerimiz sıcak soğuk ve deformasyona dayanıklı olarak üretilmekte olup garantili olarak sizelere teslim edilmektedir.

Şeffaf Kartvizit kullanımı ile şu zaman kadar yaptığınız işi çok daha iyi yansıtma görünümüne kavuşacağınızı temin ederiz.

Şeffaf Kartvizit Tasarımı nasıl olmalıdır?
 

Genelde kurumsal kimlik çalışması yapmamış firmaların tasarımını önemsemediği, üzerinde şirket bilgileri ya da kişi hakkında bilgiler yazılı olan kartlardır kartvizitler.
 

İş dünyasında mutlaka olması gereken kartvizit profesyonel iş dünyasında kimliğiniz olur. Doğru tasarlanmış kartvizit kişiler üzerinde bırakacağınız etkiyi oldukça etkiliyor. Çalıştığınız sektör ve şirkette bulunduğunuz konuma kesinlikle uygun olmalı kartvizit tasarımı

Şeffaf Kartviziti tasarlarken öncelik olarak sektöre göre renk seçimi yapılmalı. Renklerin insan psikolojisi üzerindeki etkisi tartışılmaz. Ayrıca seçilen rengin üzerinde yazıların gözü yormadan okunması da gerekiyor. Ve tabiki seçtiğiniz renk şirket logosuyla uygun olmalı. Logoyu ön planda tutmanızı tavsiye ediyorum. 

Şeffaf Kartlarda renkler tercih edilirken kağıda köre tam tersi şeffaf zemine baskı yapılacağını gözden kaçırmayın. Çalışmalarınızı rengin kaybolma riskine göre uygulamanız gerekiyor. Çok açık tonlar kullanılırsa istediğiniz renleri alamayabilirsiniz. Renklere biraz daha dokunmanız gerekiyor.

Kartın üzerinde mutlaka olması gereken bilgileri gerekli olanlarla sınırlayın. Eskiden kartvizit üzerinde kişi adı, şirketi, unvanı, adres ve telefon, fax no bilgileri olurdu. Ancak internet hayatımıza girdikten sonra e-mail adresi ve internet adresi de eklenince kartvizitin üzeride fazlaca kalabalık oluyor. Bulunduğunuz konuma göre bilgilerinizi sınırlayabilirsiniz. Bilginiz üzere şeffaf kartlarda sadece ön yüzeyi kullanılıyor. Arka tarafda baskı olmadığı için tüm bilgileri ön tarafa yerleştirmek tasarımınızı hayliyle zorlayacaktır. Daha az bilgi ve görünümle kartınızın güzelliğini daha çok ön plana çıkarabilirsiniz.. 

Top 10 plastik kartvizitin yararları

1. Onlar çöpe atmak yerine ,yeni müşterilerine verirler.

2. Müşterilerinizin ve rakiplerinizin dikkatini çeker.

3. Müşterilerinizde ilk izlenimi verir.

4. Daha fazla para kazandırır.

5. Pazarlama stratejinizi ve pazardaki konumunuzu sağlamlaştırır.

6. İşinize,ihtiyacınız olan dikkatinizi daha fazla verir.

7. Satışlarınızı yükselterek kendini çabucak amorti eder.

8. Şeffaf Kartvizitiniz Firmanızın ücretsiz reklamını yapar

9. Rakiplerinizden daha önde olamanızı sağlar.

10. Dikkatleri üzerine çeker.

şeffaf kartvizit, vip kartvizit, uygun fiyatlı şeffaf kartvizit baskısı, laminasyonlu şeffaf kartvizit (10)
şeffaf kartvizit, vip kartvizit, uygun fiyatlı şeffaf kartvizit baskısı, laminasyonlu şeffaf kartvizit (20)
şeffaf kartvizit, vip kartvizit, uygun fiyatlı şeffaf kartvizit baskısı, laminasyonlu şeffaf kartvizit (22)